depo pronetwork 1 - Pro Depo

Amerika'da Kiralık Depo

Amerikada E-ticaret Deposu

 Amerika'da  yerel marketlerde veya eticaret pazarında yer almak isteyen, depo ve lojistik ihtiyacının yüksek maliyetleri nedeniyle sorunlar yaşayan şirketler için sunulan Amerika'da kiralık depo hizmetimizdir. Pro Network olarak, Amerikada depo kiralamak  isteyen, müşterilerine eticaret depomuzda istediği kadar yer ayırabiliyor yüklemelerini ister koli bazında isterlerse de konteyner içerisinde palet olarak  kabul ediyoruz. Siz Amerika veya herhangi bir yerden satış yaptığınız anda, size özel hazırlanmış depo ve eticaret programımız üzerinden online olarak sattığınız ürünün gönderimini sağlayabiliyorsunuz. Geri kalan tüm süreci paket hazırlama, etiketleme ve gönderme, iade tekrar paketleme gibi tüm süreci uzman ekibimizle biz takip ediyoruz. Size, Amerika'da kiraladığımız eticaret deposu sayesinde sadece satışlarınızı yönetmeniz kalıyor.

İster mikro ölçekli, ister makro ölçekli bir işletmeci olun tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve hizmet kalitesini artırabiliriz.

We Are Stronger Together

It's The Logistic You'Ve
Always Dreamed Of

Tecrübe

Pro Depo

Şuana kadar biriktirdiğimiz tecrübelerimiz bize 9 şirketin yönetimini başarı ile sürdürmemizi sağlamıştır.Mevcut yapımız içerisinde şirket merkezimiz olan Miami’de yönetim ofisi, muhasebe departmanı, pazarlama grubu, Amerikada 9000m³ depo alanı, konteyner ve paletle yükleme olanağı ve aylık 5000+ çıkış sağlayan lojistik ekibinden oluşan ve 2020 itibariyle bir adette mağaza bulunduran bir organizasyondur. 2017 yılında İstanbul’da kurulan e-ticaret pazarlama ve ihracat ithalat yönetim ofisiyle çok daha güçlü bir yapıya sahip olduk.

Amerikada depo kiralama sistemi düşük depo ve nakliye maliyeti ve yüksek kalitesi ile müşterilerimizin karlılığına en yüksek faydayı sağlamaktadır. Hizmet verirken önceliklerimizin başında kalite, maliyet ve hızlı servis olmak üzere sektörde olmazsa olmaz üç önemli kriter ile beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılarız. Amerika'da kiralık depo hizmeti kullanan eticaret satıcısı firmaların kendi mallarını depomuzda yönetebileceği envanter yönetim sistemine entegre ediyoruz böylece anlık olarak gönderilerin takibini, iadesini, depodaki stok durumunu online takip edebiliyorlar.

kiralık depo - Pro Depo

We Are Stronger Together

It's The Logistic You'Ve
Always Dreamed Of

Uzmanlık

Depo Yönetimi

Yaptığımız işte hataya yer olmadığını bildiğimiz için, Pro Network kendisi ve müşterilerine özel olarak hazırlanmış envanter takip sistemine sahiptir. Bu sistem tüm ürünlerinizi ürünün orjinal barkodu dışında, barkodla ayırmanızı sağlar, bu sayede gönderilerinizi yüksek hassasiyetle gönderebilirsiniz, tüm müşterilerimizi stok ve gönderi takip programımıza kayıt edip ürünlerin sevkiyatını, takibini anlık olarak yapabilmelerini sağlıyoruz. Size özel olduğu için ihtiyaçlar doğrultusunda düzenleme yetisine sahibiz.

Amerika Depomuza gönderdiğiniz ürünlerin kabul süreci tamamlandıktan sonra, gönderilerde verimlilik esas alarak, büyük bir titizlikle depomuzda barkod sistemi ile stokluyoruz. Müşterilere gönderilecek ürünler gerekli paketleme ve etiketleme işlemi yapılarak sevk adresine çıkışını güvenle sağlıyoruz.

pro network envanter programı - Pro Depo
depo hizmetleri 1 - Pro Depo
Pro Network

Lojistik Hizmetleri

E-tacaret ve tedarik zinciri yöntemi genelde satış operasyonu sırasında eksik olan ihtiyacı karşılamak için talep edilmiş olsa'da, dahil olacağınız depo, lojistik hizmetimiz, maliyetlerinizi düşürmenin yanında, verimliliğinizi doğrudan artıracak tüm hizmetleri de kapsamaktadır.

  • Gümrükleme; Ürünlerinizi bulundukları noktadan alır, belirli yasalar ve kurallar gerekliliğince taşınmasını sağlayarak depomuza ulaştırırız.
  • Eleçleme; Gümrükten teslim aldığımız ürünleri taşıma sırasında oluşan hasarlara karşı kontrolü sağlanır. 
  • Depolama; Teslim alınan ticari mallarınız müşteriye ulaşıncaya kadar en uygun koşullarda saklanması sağlarız.
  • Ambalajlama; Ürünün gönderimini sağlamak amacıyla ürünün zarar görmesini önleyecek şekliyle paketleyebilir veya katma değer kazandıracak görünüm sağlayacak bir ambalaj içerisinde sunabiliriz.
  • Müşteri Hizmetleri; Bir ürünün depoya girmesi ve müşteriye ulaşması arasında geçen tüm sürede satıcılarımızın tüm ihtiyaçlarının değerlendirilmesini kapsayan hizmetimizdir.
  • Envanter Yönetimi;
WHY CHOOSE US
GÖNDERİ BAŞINA EN İYİ FİYAT EN İYİ HİZMET
FBP - Pro Depo

Fulfillment ve FBA

FBP Hizmeti Nedir?

Fulfillment sözlük anlamı olarak yerine getirme, tamamlama anlamını taşır, ticari olarak bakıldığında ticaret icra etme demektir. FBA ise Amazon satıcıları için Amazon tarafından verilen Fulfillment by Amazon kelimelerinin kısaltmasıdır yani Amazon tarafından ticaretinizin tamamlanması anlamını taşır. FBA hizmeti ile Amazon satıcılarının ürünlerini depolarına alır ve gönderilerinizi kendi depoları üzerinden sağlar. Bizim Sağlayacağımız depo hizmeti içinde Fulfillment  by ProNetwork yani FBP diyebiliriz. Sağlanacak Fulfillment hizmetinde  tüm kanallardan yapacağınız e-ticaret veya doğrudan satış gibi tüm gönderilerinizi ve iadelerinizin tek depo üzerinden gerçekleşmesini ve size Amerika’daki bir firma gibi gönder al hizmeti vermenizi sağlıyoruz. FBA sisteminde mevcut olan bazı dezavantajlar mevcuttur ürünlerinizi Amazon dışında satamazsınız, FBP sisteminde ise tüm e-ticaret kanallarını kullanabilirsiniz, FBA sisteminde iade süreçleri sıkıntılıdır ürünleriniz iade edildiğinde stoğa geri almak istemezler FBP sistemimizde iade gelen ürünler kontrol edilir size bildirilir dilerseniz tekrar gönderi sağlayabilirsiniz. Size sunduğumuz FBP sisteminde satıcı firmaların depo, paket hazırlama ve gönderi, stok ve iade takibi gibi hizmetler için ihtiyaç duyduğu her alanda tecrübeli iş elemanlarımız ve yardımcı stok programımızla tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında daha düşük maliyetlerle karşılamalarını sağlıyoruz.

grrrf ol26rl1hgmbsm20fuflsrhg6yoqj8q46j83kdoydj0 - Pro Depo
GÜÇLÜ ALTYAPI

Sahip olduğumuz geniş depolama alanı ile konteyner bazında yükleme yapabilir, taşıması zor olan paletlerle depolarımızı kiralayabilirsiniz.

hesaplı ol26rl1hgmbsm20fuflsrhg6yoqj8q46j83kdoydj0 - Pro Depo

HESAPLI

Amerikada depo hizmetinden hemen faydalanmak isterseniz uygun fiyatlarla depo kiralayabilir ve dünyanın neresine ürün gönderirseniz gönderin indirimli kargo ücreti ile ulaştırabilirsiniz.

güven ol26rl1hgmbsm20fuflsrhg6yoqj8q46j83kdoydj0 - Pro Depo

Güvenilir

On yılı aşkın sektördeki tecrübemiz, ve hizmet verdiğimiz bir çok firma bize güvenmekte haklı çünkü zamanında ve en uygun hizmeti veriyoruz.